Czy perkusja Tama jest dobrą perkusją?

Sierpień 6, 2018
By

Japońska firma Tama produkuje instrumenty perkusyjne, w tym całe zestawy perkusji akustycznych. Uważa się, że perkusje tej firmy są doskonałe, jeśli chodzi o brzmienie. Wykonanie tych produktów jest bardzo dobre i jak najlepszej jakości. Perkusja Tama odpowiednia jest dla początkujących perkusistów jak również i dla zaawansowanych graczy.

CZEMU AKURAT PERKUSJA TAMA?

Jej wykonanie jest idealne, werble zrobione są z 6-cio warstwowej sklejki z drewna topolowego. Talerze wykonane są z mosiądzu. Okleina na werblach nie marszczy się, jest dobrze naciągnięta i może być w różnych kolorach. Zestawy perkusyjne Tama to werble, talerze, stopa, statywy i stołek. Idealny komplet, którego brzmienie jest niesamowite i warte słuchania.

JAPOŃSKA PROPOZYCJA

Perkusja Tama (zobacz modele) to propozycja japońskiej firmy, która produkuje perkusje od roku 1974. W ofercie są perkusje dla dzieci i dorosłych. Ten model perkusji nie tylko wygląda ale i także wydaje doskonałe dźwięki. Amatorzy perkusji tej marki bardzo ją sobie chwalą i cenią. Zawsze wybierają więc produkty tej marki, jeśli mogą sobie na to pozwolić.

DLA POCZĄTKUJĄCYCH BĘBNIARZY

Japońska firma Tama ma propozycję również dla początkujących bębniarzy. Jest to zestaw sprzedawany w następującej tonacji:
centrala, tom tom, flor tom i werbel. Do zestawu dodawany jest też oryginalny stołek.

Archives

Tags