Jak nauczyć się grać na elektronicznej perkusji

Sierpień 15, 2018
By

Osoby realizujące swoje marzenia by zostać perkusistą, muszą dokładnie zapoznać się z meandrami gry na tym instrumencie. Bez względu na to czy chcą grać na perkusji akustycznej czy elektronicznej, muszą zapoznać się z wszelkimi zasadami grania.

Z CZEGO ZACZERPNĄĆ WIEDZĘ?

Gry na perkusji można nauczyć się z odpowiednich książek. Jednak jest to metoda, która nie zawsze przynosi odpowiednie efekty i nie zawsze dana osoba ma cierpliwość na przeczytanie książki do końca. Większość amatorów grania na perkusji uczy się na specjalnych kursach, w szkole muzycznej lub przy pomocy internetu.

CZEMU ELEKTRONICZNA PERKUSJA?

Elektroniczna perkusja od DrumCenter.pl jest znacznie cichsza niż akustyczna, jest bardziej delikatna i nadaje się do mieszkań w blokach. Doskonale sprawdza się do różnego rodzaju ćwiczeń oraz także do grania na koncertach.

JAKI JEST KLUCZ DO SUKCESU?

Kluczem do sukcesu w nauczeniu się jak najlepiej grać na perkusji są ciągłe ćwiczenia i ciągłe odtwarzanie. Im dłużej i częściej coś się robi, w tym przypadku gra, tym lepiej to potem nam wychodzi. W trakcie ciągłych ćwiczeń wypracowuje się swoją technikę grania. Przez lata dochodzi się do doskonałości aż w końcu jest się bardzo dobrym perkusistą.

NAJLEPSZE SĄ NAUKI PRYWATNE

Jedną z najlepszych metod nauki gry na perkusji, tak jak i na wszystkich innych instrumentach są nauki prywatne u bardzo dobrych nauczycieli.

Archives

Tags